معنا باش...

مثل زرورقی پیچیده بر شکلاتی در دست کودکی بازیگوش می‌مانی؛

وقتی باور می‌کنی -تنها به اعتمادی بر کلامی- که کسی که می‌گوید دوستت دارم؛ دوستت دارد...

نه کاغذ، نه شکلات،... طعم شیرین باش...

 

/ 11 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منم دیگه!

[نیشخند]...

نرودا

سلام دکتر خوبین سلامتین ؟ ................................ به تو نگاه میکنم و سکوت با تو میخندم و .... با تو میگریم و و همین سکوت همین خنده و همین گریه ماندنی ست . من چه تلخم امروز؟!

سانتا ماریا

نه هنوز از ایشون کتابی نخوندم. بعد از خنده در تاریکی رفتم سراغ هزار خورشید تابان از خالد حسینی... فکر کنم بدم نیاد یکی از کتاباشو بخونم. شما پیشنهادی ندارین ؟[چشمک]

سارا

سلام. ممنون از حضورتون در وبلاگ... همیشه این طعم شیرین است که به یاد می ماند... نه گس... نه تلخ.... شیرینی حتی اگر دل را هم بزند باز زیباست و شیرین... نمیشه اونو طرد کرد.... من لینکتون کردم با نام ن.ی....(با اجازه)

سارا

سلام. من به روزم....[گل]

حنیف

خوندم و سر در نیاوردم...فقط اومدم بگم هنوز میخونم....

آیدا

شیرین بودن خود سخت ترین کار است.. در روزگاری که شیرینی جای خود را به تلخی و زندگی جای خود را به سکون داده است. تقاضای سختی است اما آرزوی زیبایی است.

حنیف

شاید همه معنی زندگی همین دوستت دارم باشد...چه در شکل حقیقی اش و چه در شکل دروغینش...چون هر دو با دل تو یکسان برخورد می کند

دریا

پرواز کن، اما نه با هر بالی..

سيمرغ

سلام قبلا گاهي وبلاگم ميومديد. برا تبريك نوروز مزاحمتون شدم. اما نشد كامنت بدم سالي خوش و پر از بهروزي براتون آرزو ميكنم. حالا اومدم برا پست كوتاهم درباره ي "اهداي اعضا" دعوتتون كنم ازش چيزي شنيديد؟ دوستم يه سايت معرفي كرد. يه پست كوتاه زدم . بياييد ببينيد.